O nás

Home > O nás > Současnost

Současnost

Tradice

CHEPOS a.s. je inženýrskou a dodavatelskou organizací s divizí vyšších dodavatelských forem zabývající se převážně realizací investičních celků. V roce 1994 firma vytvořila dvě dceřinné společnosti - CHEPOS INTERNATIONAL s.r.o. a CHEPOS BIO s.r.o.

CHEPOS, do 30.6.1992 CHEPOS, inženýrsko-dodavatelská organizace Brno, sloužící svým zákazníkům od roku 1967, navázal tak přímo na dodavatelské tradice svých předchůdců, které sahají až do devadesátých let předminulého století. CHEPOS se během 32 let svojí existence stal specializovanou firmou, která poskytuje kompletní inženýrské a dodavatelské služby pro výstavbu investičních celků, ucelených provozních souborů i jednotlivých výrobních jednotek ve vybraných oborech průmyslové výroby.

Zkušenost

Dodavatelský program firmy je založen na úzké spolupráci s renomovanými výrobci strojů a zařízení a využívá špičkových domácích i zahraničních technologií a know-how. Více než 260 úspěšně dokončených investičních akcí, které CHEPOS realizoval, dostatečně vypovídá o jeho aktivitě. Kromě rozsáhlých dodávek a služeb pro téměř 50 významných českých a slovenských podniků se CHEPOS dobře zapsal především u zákazníků na Středním východě a v bývalém Sovětském svazu. Vedle rozsáhlé výstavby pro chemickou, petrochemickou a gumárenskou výrobu je však CHEPOS v řadách odborné veřejnosti znám především jako dodavatel zařízení pro zpracování ropy a zemního plynu. CHEPOS za dobu své existence vybudoval řadu rafinerských provozů, z nichž většina byla uvedena do provozu v zahraničí.

Reference

Přehled o všech obchodních případech, které CHEPOS zajišťoval, udává v chronologickém sledu a v členění podle oborů naše referenční listina. Obsáhlý výčet dostatečně ilustruje nejen historii, ale i zkušenosti, které CHEPOS za uvedenou dobu získal.

Návrat na začátek  • záložka